TOPT

Në shkurt të këtij viti, kur të gjithë sapo u kthyen nga festa jonë e Vitit të Ri Kinez 2022 dhe përmes vetes në punë përsëri, virusi korona sulmoi qytetin tonë, shumë zona në qytetin tonë duhet të kontrollohen të sigurta, shumë njerëz duhet të karantinohen në shtëpi.Përfshihet edhe zona e kompanisë sonë, ne nuk mund të vijmë në zyrë, duhet të punojmë në shtëpi, por kjo nuk ndikoi në punën tonë, të gjithë vazhdojnë të punojnë shumë dhe u përgjigjen klientëve në kohë. Edhe dërgimi i disa klientëve u vonua pak, por të gjitha nën kontroll, dhe klientët tanë gjithashtu treguan mirëkuptim ndaj nesh dhe vazhdojnë të presin edhe disa ditë për dërgimin e porosive, këtu, duhet të themi se Shumë faleminderit për klientët tanë për këtë mbështetje dhe mirëkuptim.

Ashtu siç pritej, për shkak se pushteti i qytetit tonë merr masa në kohë dhe bashkëpunim aktiv me qytetarët, virusi u kontrollua dhe gjithçka kthehet shpejt, ne i rikthehemi punës në zyrë që nga 1 marsi, çdo proces pune shkon pa probleme si më parë.

Në fakt, kompania jonë tashmë ka marrë masa për t'iu përgjigjur virusit që nga viti 2019. kur virusi vizitoi për herë të parë në botë në fund të 2019, shumë klientë u ndikuan shumë nga kjo, kompania jonë përpiqet të bëjë një ndihmë për ta, atëherë ne rezervuam shumë maska ​​mjekësore këtu dhe dërgojmë për të gjithë klientët tanë në vende të ndryshme, edhe pse kjo nuk është një favor i madh, por gjatë asaj kohe me të vërtetë i ndihmoi klientët tanë shumë, sepse në shumicën e vendeve gjatë asaj kohe, mjekësia maska ​​nuk është furnizim i mjaftueshëm.

Ai virus i vitit 2019 bëri që kompania jonë të mendojë shumë, shëndeti është me të vërtetë shumë shumë i rëndësishëm, atëherë kompania jonë filloi të organizojë shumë aktivitete të ndryshme sportive që mund të përmirësojnë aftësinë fizike të stafit tonë dhe të shijojnë më shumë jetën.
Në këtë event të virusit të vitit 2022, shumë nga stafi ynë morën pjesë në punë vullnetare, ndihmuan shumë për punën kundër epidemisë, ne jemi shumë krenarë për këtë, ky është bashkimi i kompanisë sonë dhe shpirti i ndihmës së njëri-tjetrit!


Koha e postimit: Mar-23-2022